top of page

Hakkımızda

HAKKIMIZDA SAYFA.png

2016 yılında ÇAGDAŞ MÜHENDİSLİK TEKNİK MÜŞAVİRLİK PROJE VE İNŞAAT LTD. ŞTİ. adıyla kurulan firmamız; doğalgaz bireysel / sanayi tip endüstriyel tesisat , ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, yangın tesisatı ve sıhhi tesisat alanlarında mekanik tesisat taahhütleri yaparak işe başlamış ve kuruluşundan bu yana kısa zamanda bir çok taahhüt projelerini başarı ile tamamlamıştır.

Profesyonel Hizmet

Kaliteli Teçhizat

Hızlı Çözüm

FELSEFEMİZ

  • Güvenilir ve sürekli hizmet vermek

  • Özgün ve yenilikçi çözümler üretmek

  • Satış ve teslim sonrası servis ve bakım hizmetleri ile sürekli destek sunmak

  • Gelişmiş teknolojileri ve bilimi kullanmak

  • Optimum çözüm önerileri ile ekonomik ve kaliteli hizmet sunmak

  • İyi planlama ve zaman yönetimi uygulayarak gecikmemek

  • Eleştiri ve önerilere açık olmak

Engineer Inspecting Gas Line
Electrical Inspectors

KALİTE POLİTİKAMIZ 

HİZMET KALİTESİ

Kalite yönetiminin temel taşları olan, sürekli gelişme, iyileştirme ve müşteri memnuniyeti adına, müşteri beklentilerini aşarak, tatmin etmek için satış ve satış sonrası hizmetler sunmaya yöneliktir. ÇAĞDAŞ MÜHENDİSLİK olarak amaç ve hedeflerinin, etkin olarak kullanılmasını sağlamak. Müşterilerimizin ürün ve hizmetlerle ilgili talep ve beklentilerini karşılamak, temel İlkemizdir.

SÜREKLİ GELİŞİM

Değişen koşullar ile müşteri beklentilerine uygun olarak tüm çalışanların katılımı ile satış ve satış sonrası hizmetleri sürekli geliştirmek, sunmakta olduğumuz hizmet kalitesini sürekli arttırmak, ilk seferde doğruyu yapmak ve şirketimizin rekabet gücünü arttırmaktır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Şirketimiz ; Çalışanlarının, müşterilerinin ve taşeronlarının mutluluğunu sağlamayı, ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen, bireye, çevreye ve topluma saygılı bir anlayış benimsemektedir.

bottom of page